Hugo Weaving

Hugo Wallace Weaving

8,5
49 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugo Weaving

kocham tego pana odkad obejrzalan V for Vendetta, zakochalam sie w jego grze a przedewszystkim w jego glosie, ma piekny glos i akcent brytyjski...jak on mogl zagrac pana V nie pokazauja twarz w tak przekonujacy i poruszajac sposob? tylko on mogl tego dokonac...

pozdo dla fanow pana Hugo Weaving

k_8guru

nie zapominaj że Megatronowi też użyczył głosu :))

k_8guru

Zdecydowanie ma jeden z najpiękniejszych głosów! Zawsze jak słyszę "Hello Mr. Anderson. Are you suprised to see me?" przechodzą mnie ciarki. Może nie jest typem filmowego amanta, ale ma zdecydowanie zadatki na wielkiego aktora!

k_8guru

Nooo V i tylko V ja widziałam poki co tylko trzy filmy z nim V, WP i matrixa i powiem ze czasem facet zle dobiera role. Mysle ze do matrixa sie nie nadawal o WP tez nie ale jako V to bylo cos rewelacyjnego zreszta jak caly film i zakochalam sie w nim wlasnie wtedy. Mam wrazenie ze on idealnie pasuje na role pozytywne i chyba matrix nie utrafil mu w jego charakter. V zas jest zagrany bajecznie tak ze az telewizor lize jak go widze. Pokazal tam postac a nie siebie i naprawde wielki szacun. Moze rola w matrixie i wp byla poprostu dla niego za plytka i za male wyzwanie aktorskie bo w V wlozyl tyle zycia ze postac choc pod maska ozyla i stala sie gleboka i niezwykle wiarygodna. Brawa dla hugo.

amanda147

W Matrix'ie jako agent Smith był rewelacyjny, on właśnie nadawał charakteru wszystkim agentom. Według mnie zagrał genialnie- pamiętajmy, że agenci to były programy mające na celu za wszelką cenę chronić systemu. Tak samo jak np. aktor grający David'a w Prometeuszu, który grał robota na statku (też mi się bardzo spodobała gra aktorska).

Co do V for Vendetta, to Hugo w wywiadzie opowiadał, że tą rolę dostał przypadkowo, akurat zadzwonili do niego Wachowscy, czy jest wolny, a jako, że był to wsiadł w samolot i od razu na plan ;D także za tę rolę oddaję wielki pokłon w jego stronę, że z zaskoczenia potrafił się tak wczuć w postać V :)

Trinity149

Michael Fassbender.

k_8guru

Prosta rada, a zarazem zasada dla każdego reżysera: Chcesz mieć dobry film zatrudnij Weavinga, On
gwarantuje 70% sukcesu, a reszta.... no cóż samemu też trzeba sie postarać. Żeby wielbić aktora nie za
facjatę, ale za dykcje, kunszt aktorski i gestykulacje.... nie tego jeszcze nie było.. hmm, ale to świadczy o
jednym: mamy do czynienia z Mistrzuniem. Weaving to taka wizytówka dobrego kina, już czekam na kolejne
filmy z jego udziałem. Buziaki

użytkownik usunięty
k_8guru

dokładnie, facet do każdego filmu wiele wnosi: V jak vendetta - mistrzostwo świata, Matrix - całkiem dobrze zagrał zły charakter, jego cytaty są chyba znane na całym świecie ;), WP - Hugo jako lordzik :), Priscilla - po obejrzeniu tego filmu stwierdzam, że kobiety powinny się od niego uczyć chodzenia na szpilkach :P, kreacja którą tu stworzył razem z G. Pearce i Terence Stamp jest po prostu.... brakuje mi słów :), Transformes i legendy sowiego królestwa - jego głosu w tych filmach (i nie tylko tych) mogłabym słuchać godzinami, ma taki - jak to mi kiedyś powiedział kolega mówiąc o głosie Alana Rickmana - "orgazmiczny" ;D No i kolejny czarny charakter w Capitanie America - po prostu RE-WE-LA-CJA (jeszcze mówił tu z lekkim niemieckim akcentem, łał), Atlas Chmur - kolejne mistrzowska gra aktorska nie tylko jako Stary Georgie, ale także siostra Noakes; i Wilkołak - przyzwoita rola inspektora, nieźle się wczuł w graną postać. Mogłabym ciągle oglądać filmy z nim, teraz przerzucam się na dramaty, zobaczę jak tam gra.

Podpisuję się pod każdym komentarzem jaki tu padł, i fakt: "Prosta rada, a zarazem zasada dla każdego reżysera: Chcesz mieć dobry film zatrudnij Weavinga, On gwarantuje 70% sukcesu", "Żeby wielbić aktora nie za facjatę, ale za dykcje, kunszt aktorski i gestykulacje.... nie tego jeszcze nie było.. hmm, ale to świadczy o jednym: mamy do czynienia z Mistrzuniem" - dokładnie, jest masa aktorów, którzy mają "tylko" facjatę i choć nie potrafią często dobrze grać to mają wielu fanów. Rzadko spotyka się kogoś takiego jak Weaving czy - moim zdaniem - Crispin Glover (wyśmienity aktor choć przez większość niedoceniany) i oczywiście Alan Rickman, którzy naprawdę posiadają talent aktorski i to widać.

k_8guru

To samo stwierdziłam oglądając go w roli V.
Coś pięknego. On jest piękny w swoim oddaniu się grze aktorskiej. I ten jego głos...
Za to jego look w roli Elronda...przy okazji,
Czy wam też się wydaje o wiele przystojniejszy w The Hobbit niż we Władcy?
Zrozumiały fakt, że znając fabułę tolkienowską to Hobbit był pierwszy, no ale wiecie...;)
Również pozdrawiam fanów Hugo'a :D

użytkownik usunięty
PaulaPL

chyba faktycznie jest trochę przystojniejszy w Hobbicie niż we Władcy ;)
a Hugos ogólnie jest przystojny :P

A wiesz może czy Hugo będzie w Polsce? Albo chociaż w Berlinie(mam bliziutko ;P)?

użytkownik usunięty
PaulaPL

nie mam pojęcia, ale fajnie jakby zawitał w nasze okolice :)

użytkownik usunięty
k_8guru

Fajnie, że nie przylepił sobie łatki agenta Smitha spoczywając na laurach tylko ruszył dalej i teraz naprawdę trudno określić jego najlepszą rolę.

k_8guru

Remember, remember, the fifth of November,
The Gunpowder Treason and plot.
I know of no reason , why the Gunpowder Treason
should ever be forgot...
Uwielbiam to!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones