Hugo Weaving

Hugo Wallace Weaving

8,5
49 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugo Weaving

OSKAR

użytkownik usunięty

Należy mu się Oskar za rolę "V", doskonały, doskonały!!

Popieram.

Tak zgadzam się i bardzo dobry film.

w pełni się zgadzam. Zagrał niesamowicie, chociaż przez cały film miał na twarzy maskę(!), a umówmy się- aktor gra przede wszystkim twarzą. Oskar mu się należy jak nic!

wzacharski

I do tego ten głos!

Ja również popieram. Uważam, że Hugo jest aktorem mocno niedocenianym. Obejrzałam 7 filmów z jego udziałem (czyli mam co nadrobić ), i w każdym wypadł fantastycznie. Aktor - mimo, że nie jest wybitnie atrakcyjny fizycznie, ma w sobie coś co przyciąga. I to coś nadaje też charakteru postaciom, w które się wciela. Za takie postaci jak V czy Elrond (chyba jedna z najbardziej charakterystycznych dla niego) ma u mnie 10, i "serduszko". Miły,przyjemny, nie nudzący się na ekranie aktor, o dużym talencie i pociągającym obliczu. OSKAR DLA TEGO PANA. :-)

użytkownik usunięty

Miałam dokładnie takie same uczucia po obejrzeniu V !

Jak GENIALNYM trzeba być aktorem, żeby tak KAPITALNIE przekazać emocje kreowanej przez siebie postaci - mając od początku do końca filmu twarz całkowicie ukrytą pod maską i nie mogąc grać mimiką. Dla mnie to jest niepojęte. Chylę czoło przed tym człowiekiem!

Remember Remember 5th november

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones