PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785620}

Zabójcze maszyny

Mortal Engines
5,8 36 776
ocen
5,8 10 1 36776
4,8 6
ocen krytyków
Zabójcze maszyny
powrót do forum filmu Zabójcze maszyny

Film a książka

ocenił(a) film na 8

Film zapowiada się świetnie a książka została wydana w roku 2005 czyli dawno temu polecam całą serie jest świetna

Asikson89

Świetna książka! Polecam przeczytać przed filmem! Podsyciła moje wyczekiwanie!

Asikson89

Zawsze, gdy pojawia się film na podstawie książki, nawet całkowicie nieznanej, nagle pojawia się masa "ekspertów", którzy ją przeczytali po premierze filmu albo wcale nie przeczytali i zaczynają się mądrzyć na forach

martinez2000

No tak, bo ludzie, którzy przeczytali książkę po premierze filmu nie mogą się na jej temat wypowiadać. Tylko zdanie TRUU FANÓW się liczy! Nie przeczytałeś książki max 3 dni po jej premierze? To zamknij mordę!!111

LordRahl

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Mam podobne zdanie do Twojego.

ocenił(a) film na 9
martinez2000

Ciekawe jak dwaj powyżsi Panowie podsumują kogoś,
kto HUNGRY CITY CHRONICLES czytał w oryginale i to nie trzy dni po polskim wydaniu...? Czytał, bo kocha steam punk.
Cieszy się na film, bo jest zachwycony "kuchnią filmową" i FX (ale wiecie o czym mowa...?)
Ale jest krytyczny wobec wszelkich pomysłów Petera J. i Phillipy B. - bo jak ich znam, to z Reeve'a zostanie nieco ponad 15 procent materii ....

ocenił(a) film na 9
Anomalia_filmweb

Film się przyjemnie ogląda ale jakby patrząc na książkę to film w bardzo małej ilości jest zgodny z tym co opisuje książka

ocenił(a) film na 9
ban54111

Dobry wieczór....
Zacny PANIE!
Po duecie Jackson - Boyens absoltnie nie spodzoewam się szacunku o wierności wobec tekstu.
.A o logikę nawet nie podejrzewam....
Dziękuję za ocenę , wezmę pod uwagę - choć nie tu njbardziej kusi Hugh Weaving, Jihae Kim, makiety - no i rzecz jasna charakteryzacja....
Dobrego końca tygodnia....

Asikson89

byłem ; film fajny pod warunkiem że wyłączy się logikę - ot taka bajka

ocenił(a) film na 6
krzysiek_10_fw

Prawie przed każdy fantasy tego typu trzeba to zrobić. To nie ma być logiczne :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones