PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1232}

Priscilla, królowa pustyni

The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert
7,3 8 731
ocen
7,3 10 1 8731
8,2 6
ocen krytyków
Priscilla, królowa pustyni
powrót do forum filmu Priscilla, królowa pustyni

czegoś takiego jak hedwig... nie było źle, absolutnie... ale czegoś brakuje... kostiumy i owszem, świetne, ale... nie zachwyca, no nie zachwyca.

ocenił(a) film na 10
al_von_schaffenberg

Jak to nie zachwyca jak zachwyca! Gałkiewicz! :D

ocenił(a) film na 6
al_von_schaffenberg

Ja też zbyt wiele się po filmie spodziewałam. Myślałam, że to będzie jak z lekturą "Lubiewa", gdzie i w formie i treści dano mi zrozumieć ich sposób życia i myślenia. Tutaj tego nie było.

Ale, tak na marginesie, muszę stwierdzić, że z Guy'a Pearce'a jest na serio fajna laska (bo jako facet to mi się za bardzo nie podoba ;)

ocenił(a) film na 5
al_von_schaffenberg

Byłoby lepiej gdyby to był bardziej dramat niż komedia przygodowa, a sceny z tzw. występami musicalowymi raczej kiepskie i odpychające niż śmieszne czy interesujące, do tego coś czego nie znoszę czyli dydaktyka tolerancjonizmu dla maluczkich. Bardziej maskarada niż prawdziwe życie, wygłupy, żarty trochę łez a za chwilę znów zabawne przygody - nieautentyczne jak fatamorgana na pustyni.

ocenił(a) film na 9
al_von_schaffenberg

"Słuchaj, flądro, popraw sobie tampon i przepchnij rurę, bo to jedyne pchanie, na jakie możesz liczyć!"
:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones