PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708193}

Kurier

The Mule
5,9 2 284
oceny
5,9 10 1 2284
Kurier
powrót do forum filmu Kurier

Niezły

ocenił(a) film na 6

Ciekawie zrealizowana fabuła. Może jakoś nie porywał, ale oglądało się całkiem w porządku:) Film z specyficznym nastrojem:)
6,5/10

ocenił(a) film na 6
Fireghost

Podobne mamy zdania - 6/10 !!!

ocenił(a) film na 5
Fireghost

Masz rację szału nie ma ale oglądało się ok

ocenił(a) film na 7
Fireghost

tez tak uwazam. W ogole jest pare naprawde mocnych scen - dla nich juz samych - bylo warte nakrecenie tego filmu. No bo przeciez ta scena ponownego polykania - zupelnie co świeżo wydalonych kondomow ze sztofem - no jak dla mnie to rewelacja i wrecz swiatowa. Czegos takiego to jeszcze nie mialem przyjemnosci ogladac - a juz duzo rzeczy sie naogladalem. Tu trzeba zaznaczyc, ze ten film bazuje na autentycznych wydarzeniach i wlasnie w takich momentach przywyklem pielegnowac powtarzajac to co juz dawno zaobserwowalem - mianowicie ze to wcale nie zadna tam jakas fantazja jest tworca najlepszych pomyslow, napadow niezwyklych idei czy mysli - lecz po prostu samo to prawdziwe zycie - stojace u kazdego przed nosem...

Jestem przekonany, ze zaden pisarczyk nie moglby byc w stanie na cos takiego wpasc w tej swojej fantazji (no moze tylko jakis psychol) - jak wlasnie te polykanie tych "soczystych bobkow" - i to bezposrednio z wlasnej odbytnicy... No Wahnsinn! Tu jakoby te powiedzenie "z ust do ust" osiagnelo wlasnie nowa - dotychczas jeszcze nieznaną dymensie Dla mnie to iscie epokowy moment - ze dane mi bylo byc jego naocznym swiadkiem - za to jestem gotow wykrzykniecia az 3-krotnego Allelujah!
;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones